Oferta

 

Systemy Zarzadzania Budynkiem i Energia / Building Energy Management Systems

 

 

 • system bms

  Rozwiazania zarzadzania technicznego budynków.
  Systemów ogrzewania, klimatyzacji, wentylacji.

 • autoamtyka pomieszczen

  Automatyka pomieszczen 
  Regulacja klimakonwektorów, sterowanie oswietleniem, zaluzjami i oknami...

 • Smart Box BMS

  Smart Box BMS
  Inteligentne rozwiązanie pod klucz dla systemu BMS.

 • web serwer

  Web serwer dla systremów HVAC,
  zarówno obsluga i monitorowanie jest proste i efektywne

 • BACnet IP, sterownik PLC

  EY-AS525 - BACnet/IP sterownik PLC,
  systemu zarzadzania techniczego budynkiem.

 • kontroler Wentylacji

  Kontroler systemów wentylacji i ogrzewania
  konfigurowalny kontroler flexotron 400.

Systemy kontroli monitorowania i nadzoru.

Systemy Zarządzania Budynkiem

Automatyka budynków Building & Energy Management Systems BEMS czyli system zarządzania budynkiem i energią służy do kontroli, regulacji, optymalizacji i monitorowania warunków klimatycznych poprzez sterowanie procesami technicznymi w budynku.

Oprogramowanie kontroli, monitoringu i nadzoru

Vision Center łączy w sobie funkcje systemu zarządzania technicznego budynkiem, mobilność Internetu i otwartość technologii informatycznych. Modułowa architektura programu umożliwia dobranie rozwiązania zgodnego z oczekiwaniem klienta

Web Serwer dla systemów HVAC-R

Urządzenie moduWeb Vision to web serwer komunikujący się ze sterownikami programowalnymi za pomocą otwartego protokołu BACnet używanym przez producentów systemów automatyki budynkowej BMS.

Smart Box BMS

Inteligentne rozwiązanie pod klucz dla systemu BMS. Wystarczy dodać punkty, wybrać protokół komunikacyjny oraz sposób wyświetlania wizualizacji i gotowe.

Projekty automatyki budynkowej

Wykorzystywane przez nas narzędzia pomagają tworzyć najnowocześniejsze budynki oraz przełomowe rozwiązania w zakresie efektywności energetycznej, ochrony inwestycji i dostępności.

Sterowniki programowalne

Sterownik HVAC-R  BACnet/IP

EY-AS525 jest jednostka modulowa swobodnie programowalna z BACnet/IP, która jest uzywana do kontroli i regulacji w automatyce budynkowej BMS. Zintegrowany web serwer umozliwia kontrole oraz wizualizacje parametryzowanych punktów w sterowniku za pomoca standardowej przegladarki internetowej.

Sterownik do kontroli pomieszczen

Sterowniki pomieszczeniowe serii ecos EY-RC500 sa idealnym rozwiazaniem do automatycznej regulacja temperatury w pomieszczeniach, sterowania oswietleniem i zaluzjami czy integracji z innymi urzadzeniami poprzez standardowy protokól komunikacyjny BACnet IP.

Automatyka pomieszczen z komunikacja bezprzewodowa

Jest to idealne rozwiazanie dla budynków o duzym przeszkleniu, pomieszczen biurowych o otwartej powierzchni a takze budynków historycznych. Innowacyjna technologia bezprzewodowa EnOcean zasilana jest z ogniwem slonecznym panelu LCD EY-RU 110...146.

Kontrolery wentylacji i ogrzewania Flexotron

Idealne rozwiazanie kontroli central wentylacyjnych. Kontrola poziomu CO2, kontrola kaskadowa, czytelny wyswietlacz LCD.