SVC scentralizowany system BMS instalacji rozproszonychSAUTER Vision Center jest idealnym rozwiązaniem kontroli i wizualizacji pracy budynku. SVC jest odpowiedni zarówno dla większych pojedynczych budynków jak  i całych parków nieruchomości lub pomieszczeń, które są rozproszone. Typowe obszary zastosowań to kompleksy biurowe, parki biznesu, uczelnie i kampusy przemysłowe, lotniska, dworce kolejowe, szpitale. Modułowa koncepcja pozwala oprogramowaniu dopasować się dokładnie by spełnić wymagania klienta w każdej instalacji. Ponieważ SAUTER Vision Center łączy dane kontrolno pomiarowe BMS i zarządzania energią EMS, udostępniając je użytkownikowi z każdego miejsca i o każdej porze.
Zobacz demo system:     Live DEMO

 

SAUTER Vision Center wykorzystuje otwarty standard BACnet, który umożliwia systemom wszystkich producentów na łatwą integracje. Klient OPC-UA zabezpiecza połączenia z różnymi serwerami OPC, umożliwiając pełną łączność z szeroką gamą protokołów automatyki budynkowej (łącznie. KNX, M-Bus, Modbus, Dali). Bezpośrednia integracja rozwiązania wizualizacyjnego SAUTER moduWeb Vision - często jest używana do lokalnej kontroli i wizualizacji - umożliwia nieskomplikowaną integrację małych instalacji by następnie konsolidować w centralną wizualizację SAUTER Vision Center.


System Automatyki Budynkowej SVC


Oczywiście SAUTER Vision Center obsługuje również połączenia za pomocą protokołu komunikacyjnego SAUTER Novanet, dzięki czemu starsze instalacje również mogą skorzystać z nowych cech tego nowoczesnego oprogramowania BMS i mogą być zastąpione, w zależności od potrzeb i budżetu.

 

SAUTER Vision Center to internetowy system zarządzania budynkiem w standardzie HTML5. Umożliwia to niezależną od platformy operację na smartfonach, tabletach i komputerach stacjonarnych, bez konieczności konfigurowania skomplikowanych wtyczek. Tak więc pracownicy mogą uzyskać dostęp z dowolnego miejsca i o każdej porze, nowe, indywidualnie konfigurowalne menu jako centralny interfejs informacyjnego dla funkcjonowania instalacji, zużycia energii i związanych z alarmami i kluczowych postaci itp Dodatkowe szczegółowe informacje, takie jak raporty alarmowe, interaktywne listy obiektów, diagramów i raporty mogą być również dostępne bezpośrednio.

 

 

SAUTER Vision Center wysyła alarmy bezpośrednio poprzez e-mail lub SMS do telefonów komórkowych zgodnie z przypisanymi zadaniami. Dzięki szerokiej gamie ustawień zdefiniowanych przez użytkownika i panelu sterowania, które można dostosowywać za pomocą przeciągania i upuszczania, SAUTER Vision Center gwarantuje maksymalną wygodę obsługi. Umożliwia to całkowitą koncentrację na temat monitorowania i oceny instalacji, jak również ich optymalnej pracy i zwiększając skuteczność zarządzania energią.

 

Zobacz więcej infomacji na temat Sauter Vision Center :     SVC BMS